O nás

        Pro rodiny s dětmi nebo skupiny až do 8 míst máme celoročně připraven komfortně zařízený objekt, který můžete využít jak ke krátkodobé víkendové rekreaci, tak k dlouhodobějším rekreačním pobytům v létě i v zimě.

        K dispozici budete mít vybavenou kuchyň, jídelnu, obývací pokoj, připojení na internet, 2 ložnice, velkou koupelnu a WC. Na požádání zapůjčíme i postýlku pro miminka. V objektu je plynové vytápění a teplá voda.

        Pobyt Vám jistě zpříjemní uzavřený travnatý dvůr s pískovištěm, houpačkou, posezením a grilem. Za dvorem můžete využívat velkou uzavřenou zahradu s hřištěm s volejbalovou sítí a posezením u ohniště s roštem. Ze zahrady pak můžete vyjít na procházku rovnou do čisté a klidné přírody vhodné k výletům na kolech v létě nebo k túrám na lyžích v zimě.

        Blízké okolí je bohaté na zajímavosti jako Moravský kras s jeskyněmi a propastí Macocha, hrady (Boskovice, Bouzov, Pernštejn), zámky (Šebetov, Boskovice, Lysice, Rájec), umělé pískovcové jeskyně s Blanickými rytíři (Rudka u Kunštátu), největší letní kino ve střední Evropě v Boskovicích, Westernové městečko v Boskovicích a tak dále. V zimě jsou v okolí k dispozici oblíbené běžecké tratě nebo lyžařské sjezdovky s vleky i pro nejmenší. K lepší orientaci v okolí máme pro Vás připraveny různé mapky s tipy na výlet.

        Do obce vede autobusové i vlakové spojení. Je tady pošta, lékař, lékárna, obchody s potravinami a smíšeným zbožím. Kousek vedle penzionu je zámek, v jehož parku je letní zahrádka s točeným pivem a udírnou. Za zámkem je veřejné koupaliště s příjemným letním posezením a pravidelným opékáním ryb. 

        Naší hlavní prioritou je Vaše spokojenost. Bohaté zkušenosti a ochotný přístup se nám vrací v podobě spokojených zákazníků. Využijte služeb našeho penzionu - jsme přesvědčeni, že budete spokojeni.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.